Eger, Honvéd-2-es pálya, 25 néző.
V.: Birincsik.
BÉKAFÜTTY: TOLNAI – Berényi, Miskolczi, Tibike, János B., Fenyő. Cs.: Attila.
Gólszerző: Fenyő.

Közel egy héttel a Police elleni vereség után már újabb rangadó várt ránk a bajnokságban. Az ellenfél az a HMB együttese volt, amely a múlt héten csak azért nem előzött meg minket, mert hasolnóan hozzánk, ők is kikaptak aktuális ellenfelüktől (Napfény, 2-3). Így aztán idei első egymás elleni meccsünk előtt maradt a kétpontos differencia a tabellán, de még a javunkra.
Az összecsapásra mindkét részről tartalékos csapatok állhattak fel, mivel a HMB-ből a két legjobb játékos hiányzott, nálunk pedig a szokásos távolmaradók mellett Szamó sem állt a rendelkezésünkre. Két egyenlő erő kózdelmeit láthatta a kispályához képest szép számú közönség, amely során főképp a védekezés dominált. A félidőig nem is esett gól (0-0).
A második huszonöt percben egyre inkább megélénkült az iram, és több lehetőséget is kialakított a két együttes. Gól azonban továbbra sem esett és ezáltal kezdett egyre parázsabb lenni a meccs. A gólcsendet végül hét perccel a vége előtt Fenyő törte meg, egy Tibikével történő szép összjáték után (0-1). Az utolsó percekben próbáltuk tartani egygólos előnyünket, ezért már csak a védekezésre koncentráltunk. Végül sikerült "kibekkelni" a hátralévő jártékidőt, amivel begyűjtöttük a nagyon fontos három pontot.

Következik: Agrikon – Békafütty-All in, Eger, Honvéd-3-as pálya, július 12., hétfő, 19.00.