23 24 25 26 27 28 29
30

Nem Agria "Papír" forma

2010.06.09. 15:16 Fenyő-All in

Több, mint egy hónap szünetet követően végre újból magunkra húzhattuk a mezünket a Honvéd Bajnokságban. A szervezők a kedvezőtlen időjárási körülmények miatt ugyanis nem tudták megrendezni a fordulókat. Június 7-én, az Agria Papír elleni mérkőzést viszont már sikerült lejátszani. A tavalyi szezonban 4-1-es vereséget szenvedtünk el tőlük úgy, hogy kb. négyszer jöttek át a félpályán.

Nos, ezúttal nem így alakult. Már az első félidőben sikerült három gólt berámolnunk, így eldőlni látszott az összecsapás. A második huszonöt perc azonban olyan játékot hozott, amilyen ebben a szezonban még nem fordult elő. A sok passzos, kényszerítős játékunknak köszönhetően nem csak gólokat lőttünk, hanem még szemre is tetszettős játékot nyújtottunk. A végeredmény 8-0 lett, tegyük hozzá: az ellenfél szerint is teljesen jogosan.