Honvéd Bajnokság, a 8. fordulóból elmaradt mérkőzés
Eger, Honvéd-2-es pálya, 15 néző.
V.: Molnár P.
BÉKAFÜTTY: Greg – Berényi, Hege, TIBIKE, Máté, Attila. Cs.: Józsa.
Gólszerzők: Tibike 4, Attila 1.

A pont nélküli, tök utolsó Vízmű Eger csapatával játszottunk a Honvéd Bajnokság legutóbbi fordulójában. Az tabellán elfoglalt helyek alapján kiütéses győzelmet kellett volna aratnunk a sereghajtó ellen, ráadásul ellenfelünk a mérkőzésen 4+1-ben állt ki. Nálunk is akadtak bőven hiányzók, de ettől függetlenül is csak a fölényes siker lehetett az egyetlen célunk.

Jól is kezdődött a találkozó, hiszen Attila hamar vezetést szerzett (1-0). Ez volt Attila első gólja a Békafütty-All in csapatában. Sokat vártunk rá, amihez gratulálunk és reméljük, hogy a következőig nem telik el ilyen sok idő. Jött azonban a hidegzuhany, egészen pontosan a Vízmű egyenlítése. A szünetig viszont sikerült visszaszereznünk a vezetést, ugyanakkor a mutatott játék katasztrofális volt (2-1).

Fordulás után úgy tűnt kezd valami beindulni. Tibike hamar elkezdte a gólgyártást és az első félidőben szerzett találatát megnégyszerezte, így már 5-1-re vezettünk. Ezek után teljesen váratlanul elkezdtünk szenvedni. Pontatlan passzok, ötlettelen megoldások és elkeserítő játék jellemezte teljesítményünket, amit meg is büntetett a létszámhátrányban játszó ellenfelünk (5-3). Az összecsapás végét jelző sípszó szinte a megváltással volt egyenlő.

Ezzel két nyeretlen meccs után sikerült újra nyernünk, és megszerezni a fontos három pontot, de a mutatott játék alapján van min aggódnunk.

Következik: Békafütty-All in – Tito-Bulls, Eger, Honvéd-2-es pálya, június 28., hétfő, 18.00.