Eger, Honvéd-3-as pálya, 20 néző.
V.: Bartos.
BÉKAFÜTTY: Tolnai – Berényi, Szamó, Máté, János B., Fenyő. Cs.: Attila, Józsa.
Gólszerzők: Fenyő, Attila 1-1.

Utolsó négy mérkőzésünket a Police 07 elleni meccsünk vezetett be. Előzetesen rangadóra volt kilátás, mivel a rendőrcsapat három ponttal állt mögöttünk a találkozó előtt, amit aztán nekünk sikerült jobban elkezdeni. Előbb ugyanis Fenyőnek, majd pedig Attilának is sikerült betalálni egy-egy kontra végén (0-2). A félidőben már nem esett több gól, de még egyáltalán nem dőlt el az összecsapás.
Forsulás után valami hirtelen megváltozott. A Police talált egy gólt és innnentől kezdve az ő játékuk kezdett el dominálni. Sajnos nem is maradt el az egyenlítés (2-2). A folytatásban mi is megpróbáltunk gólratörőbben játszani és érzékelhető volt, hogy, amelyik együttes vezetést tud szerezni, az könnyen megnyerheti a mérkőzést. Nos, ez a gárda a Police volt, és később már nem tudtunk újítani, így maradt a vereség.
Bosszantó az újabb pontvesztés, mert az első félidőben jól játszottunk és uraltuk a játékot. A második huszonöt percben viszont nem tudtuk megismételni a jó produkciót. Kár érte.

Következik: Békafütty-All in – HMB, Eger, Honvéd-2-es pálya, július 5., hétfő, 18.00.